Autosedačka po nehodě

Dětské autosedačky Storchenmühle jsou navrženy pro maximální ochranu dítěte. Pokud dojde k nehodě, při kterém se autosedačka nachází v daném voze, je nutné autosedačku přestat používat a to i v případě, že v autosedačce žádné dítě nesedělo.

Testování autosedaček Storchenmühle.

Pokud Vám cizí osoba zavinila nehodu, je nutné do policejního protokolu nechat uvést informaci, že sedačka byla součástí vozidla. Plnění za náhradu autosedačky by tam mělo být přeneseno na viníka nehody, případně jeho pojišťovny.

Pokud je viníkem nehody osoba, v jejíž voze se dětská autosedačka nachází, je možné uplatnit plnění v rámci své pojišťovny, v případě, že je autosedačka zanesena do pojištění.

Pro poskytnutí plnění pojišťovnou je zpravidla nutné autosedačku odeslat se speciálním protokolem o nehodě k výrobci sedačky. V případě potřeby nás kontaktujte pro bližší informace.

Tento postup má obecný a informativní charakter. Pojištění dětské autosedačky, uplatnění plnění po nehodě a další náležitosti se odvíjí od postupů pojišťovny a specifikace pojistné smlouvy.

Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies