Cestování v autosedačce Storchenmühle

Cestování s dětmi autem je díky autosedačkám Storchenmühle snadnější a bezpečnější. Německý výrobce Storchenmühle navrhuje své sedačky tak, aby byly uživatelsky přívětivé a zároveň, aby dítě autosedačky chránily v případě nehody nebo kritických situací.

Cestování v létě

Cestování v létě například na dovolenou často doprovází vysoké teploty. Pro pohodlnější cestování v sedačce Storchenmühle můžete využít letní potah.
Letní potah pro dětské sedačky je vyroben z viskózy, což je bavlna s příměsí bambusového vlákna. Bavlna má dobrou schopnost absorbovat pot, příměs bambusového vlákna propůjčí letnímu potahu hebkost i se zvýšenou vlhkostí. Letní potah pro autosedačky Storchenmühle je hypoalergenní, takže je vhodný i pro děti s citlivou pokožkou.

Výhodou letního potahu Storchenmühle je, že po vyprání velmi dobře a rychle schne.

Storchenmühle cestování v autosedačce v létě

Cestování v zimě

Cestování v autosedačce s dětmi autem v zimě má zase svá jiná pravidla. Dítě v autosedačce často sedí v silnější vrstvě oblečení a to s sebou nese zhoršenou manipulaci s bezpečnostním pásem. Pokud má dítě bundičku, případně silnější vrstvu oblečení, bezpečnostní pás se může zdát jako pevně utažený, ale v případě kritické situace se projeví vůle právě z důvodu oblečení a bezpečnostní funkce nemusí být plnohodnotná. Pokud je to jen trochu možné, v zájmu zachování bezpečnosti posaďte dítě do sedačky s co nejmenší nutnou vrstvou oblečení.

Přejeme Vám příjemné cestování s autosedačkami Storchenmühle a jejich doplňky.

Storchenmühle cestování v autosedačce v zimě

Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies