První dětská autosedačka na světě

Storchenmühle jako první firma na světě vyrobila dětskou autosedačku. Stalo se tak v roce 1963, kdy se první dětské sedačky Nikki vydaly chránit malé pasažéry. Od té doby značka Storchenmühle platila za výrobce kvalitních a bezpečných produktů pro děti.

První dětská autosedačka na světě Storchenmühle Nikki z roku 1963.První dětská autosedačka na světě Storchenmühle Nikki z roku 1963.První dětská autosedačka na světě Storchenmühle Nikki z roku 1963.

Samotná značka Storchenmühle byla založena již v roce 1949 a soustředila se zejména na výrobu dětských postýlek. První výroba se rozeběhla v přízemí domu č.16 v německém Mannsfluru.

Roku 1984 přináší značka Storchenmühle převratnou inovaci v podobě 4 bodového bezpečnostního pásu pro dětské autosedačky. Inovativní řešení přináší Storchenmühle i v dalších dekádách. Kvalitní materiály a chytrá řešení mají ohlas u zákazníků a tak se německá kvalita dostává do celého světa.

První použití 4 bodového bezpečnostního pásu pro dětské autosedačky.

Se značkou Storchenmühle se čeští zákazníci poprvé mohli setkat v roce 1998, kdy jsme značku poprvé prezentovali na jednom z prvních veletrhů dětských potřeb v České republice. Od té doby uběhlo moře času, ale kvalitní podstata výrobků přetrvává.

Věříme, že i v dnešní době Vás výrobky Storchenmühle zaujmou a budou pro Vás nejen zákonnou nutností, ale také prvkem zábavy a komfortu na cestách, ať vyrazíte jakýmkoliv směrem.

Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies